Poskytnite svojím potenciálnym zákazníkom jedinečný zážitok a zanechajte tak dobrý dojem z Vašej značky prostredníctvom nami ponúkaných služieb vývoja a dizajnu webových stránok.

Dizajn, copywriting, UX, UI, výkonnosť a optimalizácia stránky mobilným zariadeniam, to všetko môže byť náročné, no potrebné pre ubezpečenie potencionálneho zákazníka, že Vaša spoločnosť je tá pravá.

33d premení Vašu stránku na profesionálny komunikačný nástroj, ktorý odráža prvotriednu kvalitu Vašej práce.

Je tu taktiež možnosť využitia našej tajnej zbrane – Neuromarketingu. Prepojenie vedy a technológie, pomocou ktorej vieme zlepšiť UI a UX (užívateľské rozhranie a skúsenosť) a lepšie tak dostať Váš produkt alebo službu do povedomia zákazníka.

Kompletný vývoj webových stránok

Od nás získate kompletne prepracovaný web od základnej štruktúry stránky po rozloženie, navigáciu, funkčnosť a responzívnosť.

Dizajn UI a UX

Bezproblémové používateľské prostredie prepojíme s krásnym dizajnom, pre maximalizovanie Vašich výsledkov a zaistenie, že sa k Vám zákazníci radi vrátia. Ponúkame taktiež službu neurmarketing, ktorou dokážeme získať vedou podložené dáta od Vašej cieľovej skupiny, a tak maximalizovať úspešnosť priblíženia dopytu a ponuky.

Mobilná optimalizácia

Pre dokonalý používateľský zážitok Vášho publika na zariadení, ktoré používa najčastejšie. Mobilné stránky optimalizujeme tak, aby neboli o nič ukrátené a zaručili tak plnohodnotnú prezenčnú hodnotu Vašej značky.

Často kladené otázky o vývoji web stránky

Čo je audit webových stránok?
Audit webových stránok sa môže líšiť v závislosti od toho, s kým spolupracujete. V našej spoločnosti kladieme dôraz komplexne na všetky prvky, ktoré tvoria Váš web a zodpovedajúce riešenia. Náš marketingový tím a webový vývojári preveria každé úskalie Vášho webu. Rýchlosť načítania stránky, dizajn, previerka UI/UX a veľa ďalších. Pre následnú optimalizáciu Vašej stránky máme, ako jedny z mála k dispozícií službu Neuromarketing, ktorou dokážeme vylepšiť Vašu stránku na základe reálnych dát získaných od Vami zacielenej skupiny ľudí.

Čo znamená používateľské rozhranie?
Používateľské rozhranie je dizajn rozhrania zameraný na celkový vzhľad a dojem, prezentovanie a interaktivitu Vašej web stránky. Zahŕňa použité farby, animácie a iné prvky, ktoré si návštevníci Vášho webu môžu pri ich návšteve všimnúť.

Čo znamená UX?
UX je skratka pre user experience, čo znamená užívateľská skúsenosť. Zameriava sa na jednoduchosť použiteľnosti, zlepšenie použitia a potešenie s interakcie medzi zákazníkom a Vašou stránkou. Pri UX na webe je dôležité zabezpečiť jednoduchú navigáciu a rýchly prístup k informáciám. Aj pri tomto nám vie pomôcť nami ponúkaná služba neuromarketingu.

Čo znamená UI?
UI je skratka pre user interface, čo znamená užívateľské rozhranie. UI je úzko späté s UX (užívateľská skúsenosť). UI je výzor a to, ako sú jednotlivé prvky a elementy na Vašej webovej stránke, aplikácií, alebo E-shope navrhnuté .

S ktorými platformami CMS pracujete?
CMS Stránky sú po tréningu, ktorý ponúkame našim klientom, ľahšie upraviteľné, ako nami na mieru kódované stránky. Platformy CMS, s ktorými máme najväčšie skúsenosti sú:

  • Wordpress
  • Shopify
Ak už však máte implementované CMS, ktoré nie je v tomto zozname, stále Vám môžeme pomôcť.

Aký je rozdiel CMS stránok a Nami naprogramovaným webom?
Zväčša ponúkame CMS riešenie menším až stredným spoločnostiam, no záleží to aj od zložitosti požadovaných prvkov na web stránke. Naprogramovanie webu na mieru odporúčame každému, no táto varianta je finančne náročnejšia.

Sú Vaše webové stránky vhodné pre mobilné zariadenia?
Určite Áno! Uvedomujeme si dôležitosť prispôsobenia na mobilné zariadenia aj vďaka prevažujúcemu používaniu mobilného zariadenia voči štandardným stolovým počítačom. Je našou povinnosťou a naším štandardom vypracovať pre Vás riešenie fungujúce nie len na PC a mobiloch, ale prispôsobené aj tabletom, a televízorom.

Analýza

Ešte pred podpisom zmluvy vykonáme zdarma Analýzu Vášho existujúceho webu, pri ktorej zistíme, čo funguje a čo nie.

Stratégia

Vývoj plánu odštartujeme novou štruktúrou a celkovou estetikou Vášho webu. Na základe od Vás získaných informácií vyberieme tú najlepšiu stratégiu a prevedenie.

Implementácia

V spolupráci s Vami začneme tvoriť Váš nový vzhľad a štruktúru. Postupne ho uvádzame do života pomocou dôkladného kódovania.

Zverejnenie Vašej stránky!

Vaši návštevníci teraz zostávajú na Vašej stránke dlhšie, viac skúmajú a nakupujú.

Spolu s postupným zavádzaním metrík pokračujeme v úpravách a neustále Vašu stránku zlepšujeme.