Správne a efektívne stratégie sociálnych médií a aktualizovaný obsah na Vašej webovej stránke spôsobia, že sa budú návštevníci radi vracať na Vašu stránku.

Hlavné je vytvoriť a udržiavať autentický vzťah s Vašimi potencionálnymi zákazníkmi.

Blogy a aktualizácia Vášho webu sú nesmierne dôležité pre udržanie si stálych zákazníkov. Sledovanie nových trendov, prispôsobovanie obsahu a blogov na Vašej stránke je výhodou nie len pre SEO, ale aj pre prilákanie nových návštevníkov.

Správna správa sociálnych médií musí obsahovať presvedčivú, informatívnu, ale hlavne prirodzenú ľudskú interakciu. Tá zabezpečí Vašim videám, stránkam, skupinám, inzerátom množstvo lajkov a zdieľaní. Voľbou správneho obsahu a stratégie sa stávate jedinečným a ľahko povšimnuteľným.

S väčšinou sociálnych médií máme skúsenosti od ich vzniku. Sledujeme trendy a neustále sa pomocou vlastných analýz a forecastov vzdelávame, hlavne v aktuálnych a prichádzajúcich trendoch. Pomôžeme Vám so správnym výberom sociálnych médií, ktorým by Vaša spoločnosť mala venovať pozornosť. Špecializujeme sa najmä na Facebook, Instagram, Twitter, Youtube, LinkedIn, Tiktok, Discord, Reddit. Ale sledujeme vývoj a ovládame mnoho ďalších s ktorými Vám vieme pomôcť.

Aké techniky správy webov používate?

Najdôležitejším zdrojom sviežeho obsahu pre Vašu stránku sú momentálne blogy. Naši skúsení copywritery sa Vám postarajú o pútavé, vecné, profesionálne a ak je treba aj vtipné blogy. Pri tvorbe blogov myslíme aj na SEO a vykonávame analýzu potencionálnych zákazníkov.

Dizajn a grafiku Vášho webu vieme upravovať a prispôsobovať rozličným udalostiam. Aj vďaka tomuto nebude Vaša stránka pôsobiť nudne a staticky.

Spôsobov ako zaujať a upútať je viacej, neváhajte nás kontaktovať a my Vám poradíme s ich výberom a následne s tvorbou cieleného obsahu.

Čo je audit sociálnych médií?

Sociálny audit 33d je zásadným krokom k rozlúšteniu otázky kde začať a akú pokročilú stratégiu zvoliť. Najprv určíme a zhodnotíme Váš súčasný stav aktivity a kvality obsahu na hlavných sociálnych médiách. Stratégiu naladíme a prispôsobíme tak, aby bola maximalizovaná možnosť rastu sociálnej sledovanosti a pre čo najväčšiu interakciu publika.

S akými platformami sociálnych médií pracujete?

Sme odborníkmi hlavne na Facebook, Instagram, Twitter, Youtube, LinkedIn, Tiktok, Discord, Reddit. No vieme Vám pomôcť aj s množstvom ďalších.

Odpovedáte na otázky alebo komentáre sledovateľov k mojim príspevkom?

Áno, odpovedáme. Ak sa rozhodnete využiť naše služby, vieme Vám balík prispôsobiť tak, že prevezmeme za Vás odpovedanie na otázky, správy, alebo komentáre. Z dlhodobých skúseností môžeme povedať že konverzácie a reakcie na každý podnet vytvárajú pocit autenticity u Vášho publika a v konečnom dôsledku taktiež zvyšujú Váš dosah.

Čo je manažment komunity sociálnych médií?

Správa komunity na sociálnych médiách je podstatnou súčasťou stránky Vašej značky. Na prvý pohľad sa to zdá dosť jednoduché, no pri neefektívnom spravovaní môže táto činnosť zaberať veľmi veľa času a kaziť dobre meno spoločnosti. Manažment sociálnych médií znamená sledovanie konkurenčných značiek, publikovanie nového obsahu, odpovedanie na komentáre, techniky interakcie a ďalšie aktivity, ktoré prinášajú rast a povedomie o Vašej značke. S týmto všetkým má 33d skúsenosti a vie zaistiť čo najautentickejší spôsob komunikácie s Vašim publikom.

Postup

Analýza

Po zozbieraní potrebných údajov a podrobnej analýze identifikujeme najlepšie príležitosti pre čo najväčší rast.

Stratégia

Vypracujeme detailný strategický plán útoku, ktorý bude prispôsobený Vášmu publiku a cieľovej skupine potenciálnych zákazníkov.

Implementácia

Navrhnutý obsah pre Vaše sociálne média, alebo stránku je napísaný, doplnený príslušnými médiami a grafikou. Obsahový kalendár je vytvorený, spolu so zásobníkom postov, ktorých počet si vopred stanovíme podľa potreby. Interakcie a rast sa ostro monitorujú.