Čo je SEO Audit?

Audit SEO je dôležitým krokom v stratégiách, ktoré 33d implementuje. Vykonávame komplexnú kontrolu nastavenia SEO na Vašom serveri, ale aj mimo neho. Tak získame informácie o Vašej momentálnej stratégií. Medzi aktuálne, konkrétne prvky hodnotenia SEO patria kľúčové slová, metadáta, spätné odkazy, obsah a technické nastavenia. Zistenia používame na vypracovanie strategického plánu, pomocou ktorého môžeme začať zvyšovať hodnotenie Vašej stránky vo vyhľadávačoch a tak zvýšiť organickú návštevnosť Vašich webových stránok.Ako rýchlo sa prejaví tvorba alebo audit SEO?

Dobre upravené a udržiavané SEO sa zvyčajne neprejaví okamžite. Aktualizácia „povesti“ Vašich stránok bohužiaľ vyhľadávačom zaberie nejaký ten čas. Prvé výsledky by sa mali objaviť po 3 až 6 mesiacoch od vykonania zmien, no najvýraznejšie zmeny uvidíme až cirka 12 mesiacov od vykonania optimalizácie. Môže sa to zdať ako dlhý čas, ale pozitívne zmeny budete zaznamenávať počas celého tohto obdobia a samozrejme ďalším krokom bude už len udržiavanie SEO pri pridávaní nového obsahu.Čo sú SEO kľúčové slová?

Pomáhajú ľuďom nájsť Vašu stránku. Kľúčové slová SEO sú slová alebo frázy, ktoré opisujú o čom je Vaša stránka a aký je jej obsah. Vyhľadávače, ako napríklad Google, na základe kľúčových slov určia relevantnosť obsahu pre vyhľadávací dopyt. Následne vo výsledkoch vyhľadania podľa určitých kritérií rozhodnú, na ktorú priečku bude Vaša stránka zaradená.Čo sú SEO backlinks – spätné odkazy?

Backlinks, alebo spätné odkazy sú prepojenia z iných externých webstránok odkazujúce na Váš obsah. Pomáhajú vybudovať silnú povesť Vašej stránky. Pre SEO sú takéto odkazy veľmi dôležité. Fungujú ako signál pre vyhľadávače, že Váš obsah je danej téme hodnotný, relevantný a dôveryhodný. Čím viac dobre hodnotených stránok odkazuje backlinkami na Váš obsah, tým väčšie je Vaše hodnotenie vo vyhľadávačoch, ktoré následne vyhodnotia vyššie umiestnenie stránky vo výsledkoch vyhľadávania.Aké SEO nástroje používate?

Ak ide o SEO existuje veľa nástrojov, ktoré Vám môžu dopomôcť dosahovať lepšie výsledky. My sme sa na základe našich skúseností a analýz rozhodli pre aktívne používanie Marketing miner, Ubersuggest, SEMscoop, Wordcounter, Google trend, ale nepohrdneme v špecifických prípadoch aj ďalšími nástrojmi. Každý z týchto nástrojov nám poskytuje čo najviac informácií a dát, ktoré následne spracúvame, analyzujeme a podľa nich určujeme najlepšiu stratégiu. Taktiež nám pomáhajú monitorovať Vaše napredovanie, alebo napredovanie Vašej konkurencie.Koľko stojí SEO?

Nami zvolené stratégie prispôsobujeme na základe Vášho podnikania, cieľov a náročnosti. Bližší odhad Vám vieme poskytnúť po vzájomnej konzultácii. Neváhajte nás kontaktovať pomocou nášho interaktívneho formulára, alebo nám jednoducho zavolajte. Stratégií je veľké množstvo, no my sme pripravený Vás do všetkého zasvätiť a zvoliť pre Vás tu najlepšiu možnosť. Po získaní potrebných informácií pre vytvorenie cenovej ponuky už nebude dlho čakať. Zverte nám svoju dôveru a my Vám našou cenotvorbou a kvalitou služieb ukážeme, ako konkurencie schopné 33d je.Čo je lokálne SEO?

Ak máte kamenný obchod alebo výrobky a služby v určitej lokalite, miestne SEO môže Vášmu podnikaniu výrazne pomôcť. Začína sa uplatnením nároku na firemný záznam pre zaručenie toho, aby sa poloha zobrazovala v lokálnych vyhľadávaniach Google. Ďalej je to správa online hodnotenia a recenzií, taktiež zapojenie sociálnych médií, ktoré sa zamerajú na lokálny dosah. Všetky tieto činnosti pomôžu zviditeľniť Vaše podnikanie v danej lokalite.Oplatí sa investovať do SEO?

Určite áno, potrebné je síce investovať čas a peniaze, ale dobre optimalizované a udržiavané SEO tieto prostriedky navráti niekoľkonásobne. Správna tvorba SEO je neodmysliteľnou investíciou do budúcnosti Vašej spoločnosti a zároveň základným pilierom prežitia v dobe maximalizovania digitalizácie. Veľa spoločností prichádza neskoro na to, že SEO je nutnosť a čím skôr sa začne, tým je to pre spoločnosť výhodnejšie.

Postup

Analýza

Posúdi sa existujúca SEO stratégia. Vyhotoví sa podrobná správa o tom, čo funguje/nefunguje a aké príležitosti pre rast sme identifikovali.

Stratégia

Po dokončení detailnej analýzy a Vášho hodnotenia a analýzy konkurencie začneme pripravovať plán útoku.

Implementácia

V závislosti od Vašich potrieb začneme implementovať technické čistenie, prieskum a úprava kľúčových slov, vytváranie a optimalizácia obsahu, vytváranie odkazov a ďalšie.