Influencer marketing

Influencer marketing je skvelý nástroj na zvýšenie dôveryhodnosti a povedomia Vašej značky. V dnešnej dobe jeden z najefektívnejších nástrojov v pomere ceny/výkonu. Náš Influencer marketing postaví vašu značku pred milujúce a rešpektujúce publikum starostlivo vybraného influencera.

Všetci máme niekoho, koho názor si vážime. Väčšina z nás takýchto ľudí nasleduje na sociálnych sieťach. Ľudia s takýmto publikom majú veľkú moc vo svete marketingu. Pri správnom výbere osobnosti/Influencera dokáže Váš produkt, alebo služba preraziť efektívne a hlavne nesilene. Takáto kampaň kde sa prirodzeným spôsobom umiestňuje produkt, alebo služba dokáže mať veľmi pozitívny vplyv na meno Vašej spoločnosti, v kombinácií so správnym odkazom a Landing page dokáže instantne zvýšiť Váš obrat a návštevnosť.

PR - Public relations

Vylepšite obraz Vašej spoločnosti pomocou partnerstva s nami. Pozdvihneme a dlhodobo udržíme naozajstné vzťahy s verejnosťou a vygenerujeme skutočné výsledky. Prelomte mediálne bariéry a postavte sa priamo pred svoje publikum za pomoci starostlivo vybraných Influencerov a s naším tímom skúsených PR odborníkov.

Jedna z overených techník je dostať Vašu spoločnosť do vysoko autoritatívne postavených médií. Táto cesta je finančne náročnejšia, ale pozitívne výsledky sú overené viacdekádovými dátami. Ultimátnym riešením je kombinácia viacerých možností. S výberom Vám veľmi radi pomôžeme.

Niekedy sa môže naskytnúť nepriaznivá krízová situácia, ktorá vyžaduje vysvetlenie udalosti verejnosti, tak aby spoločnosť nepocítila žiadnu, alebo čo najmenšiu stratu. Pri takýchto situáciách treba reagovať promptne a naozaj citlivo a aj to je jedna zo služieb s ktorými Vám vieme pomôcť.

Čo je to tlačová správa?

Tlačová správa je vyhlásenie, alebo zaznamenaná komunikácia nasmerovaná do spravodajských médií s cieľom oznámenia dôležitých správ. Nie je jednoduché určiť, kde a kedy publikovať dôležité tlačové správy. Náš skúsený tím Vám s prípravami správ a ich publikáciou rád pomôže.

Aké spôsoby PR sú momentálne najefektívnejšie?

Momentálne dominuje online priestor, no klasické média ako Televízia, lokálne akcie, rádio, magazíny, by nemali zostať nepovšimnuté, či podceňované. Aj keď nie sú momentálne najlepším riešením pomer cena/výkon, stále existuje veľká skupina ľudí, ktorí preferujú a veria klasickým mediálnym zdrojom viac, ako online priestoru. Online priestor naopak dominuje svojou bezkonkurenčnosťou v cene a dostupnosti. Influencer markeging, blogery, vlogery, online magazíny sú dôležitou a neodmysliteľnou súčasťou našich digitálnych PR stratégií.

Koľko stojí PR?

Naše stratégie sú prispôsobené individuálne. Ciele a požiadavky sú unikátne s každým projektom, cenový odhad vieme až po preverení Vašej momentálnej PR stratégie a situácie. Kontaktujte nás za účelom osobnej alebo online konzultácie, kde sa preberú detaily potrebné pre vykonanie PR auditu, na základe ktorého vieme bližšie určiť náklady spojené s vybranou stratégiou a jej implementáciou.

Čo je Image rights agreement?

Image rights agreement je dohoda medzi Vami a dohodnutým influencerom, ktorá zabezpečí, že všetky videá, fotky, alebo obrázky vyhotovené v rámci Vašej reklamnej kampane budú môcť byť použité Vami v budúcnosti v akejkoľvek inej marketingovej kampani, aj takej, ktorá priamo nezahŕňa dotyčného influencera. Takáto dohoda je potrebná kvôli faktu, že s momentom, keď influencer uverejní obsah o Vašom produkte na svoje sociálne siete získava k tomuto obsahu práva.

Koľko stojí influencer marketing?

V 33d je našim cieľom hospodáriť s Vaším rozpočtom čo najlepšie. Pri niektorých produktoch sa dá s menšími influencermi dohodnúť na propagácií výmenou za produkt, či službu. Pri iných situáciách máme k dispozícií viac zdrojov, kde môžeme nájsť tých správnych influencerov za čo najnižšiu cenu. Pri našich stratégiách berieme ohľad taktiež na možný rast daných influencerov. Výber rýchlorastúceho influencera môže pri dlhodobých spoluprácach ušetriť spoločnosti značný obnos peňazí.

Ako funguje influencer marketing?

Po výbere správneho influencera nastupuje vyjednávanie a dohodnutie detailov kampane. Takáto dohoda väčšinou obsahuje detaily o intenzite video, foto alebo obrázkových príspevkov s Vašim produktom, či službami na sociálnych sietí daného influencera. Typ kampane sa vopred dohodne s influencerom, no väčšinou sa pri tvorbe textu alebo scenáru necháva voľnosť influencerom, tak aby sa zachovala jeho autentickosť. Cieľom takejto kampane je mať pripravený prirodzený obsah, ktorý nepôsobí ako niečo vopred pripravené a zaplatené.