Branding (tvorba značky)

Premeňte slová na zážitok a dokonalú reflexiu Vašej skvelej služby, alebo produktu. Prevezmite kontrolu nad tým, ako ľudia vnímajú Vašu značku, ako si ju vryjú do pamäte. Pomôžeme Vám zapôsobiť na zákazníka a zanechať tak trvalý dojem o značke. Náš tým dokáže vytvárať unikátnu vizuálnu estetiku a grafiku v spojení s technikami neuromarketingu, ktoré upútajú a vyvolajú emócie vopred definovanej cielenej skupiny.

Branding obsahuje hlavne nasledovné:

Dizajnový manuál

Nastaví pravidlá zobrazovania Vašej značky za pomoci vytýčeného dizajnu a grafiky, farebných kombinácií, fontov a štýlom komunikácie.

Kompletné služby značky

Stratégie na rozvoj a udržanie identity značky.

E-mailová kreatíva

Postupy a dizajn vďaka ktorým vystúpite z radu preplnenej doručenej pošty.

Sociálne média a bannerové reklamy

Naplňte sociálne média pútavým na mieru šitým obsahom.

Dizajn Landing page (vstupnej stránky)

Optimalizovaná vstupná stránka webu schopná upútať a navigovať návštevníka k nákupu.

Printová kreatíva (Materiál na tlač)

Urobte dojem profesionálnymi propagačnými materiálmi a tlačovinami.

Content marketing

Podobne ako pri brandingu do Content marketingu vkladáme srdce, talent, ale aj štatistiky a trendy. Vytváranie nezabudnuteľných blogov, vlogov, podcastov, grafík a vizuálov je pri ponuke tejto služby samozrejmosť. Pomôžeme Vám nie len zvoliť najlepšiu stratégiu, ale hlbokou analýzou obsahu Vašej konkurencie dokážeme hravo optimalizovať Váš obsah a posunúť Vás tak o niekoľko krokov napred. Analýzy fungujúceho content marketingu nám slúžia ako dáta pre porovnanie. Nesnažíme sa kopírovať to, čo fungovalo, myslíme a napredujeme, preto sa aj s tvorbou obsahu neobmedzujeme a myslíme hlavne na trendy. Množstvo sociálnych sietí a požadovaná kvantita príspevkov nutných pre rast môže bez poriadneho plánu a detailného obsahového kalendáru nie len pôsobiť chaoticky, ale aj zaberať podstatne viac času. Naša stratégia obsahuje kompletný plán spolu so zásobníkom obsahu pre Vaše potreby.

Často kladené otázky o Brandingu a content marketingu (obsahovom marketingu)

Čo je to kreatívny audit?
Môže byť ponúkaný ako služba samostatne, ale je neoddeliteľnou súčasťou Brandingu - budovania identity Vašej spoločnosti. Vyhodnocuje sa v ňom vhodnosť pre trh, Landing page (vstupné stránky), konkrétne kreatívne podklady. Tieto zistenia použijeme pri vyhotovení dôkladnej stratégie značky na čo najefektívnejšie upútanie pozornosti Vášho cieľového trhu

Čo je to Landing page - vstupná stránka?
Landing page je navrhovaná hlavne za cieľom konverzie. Na túto stránku sa návštevník dostane po kliknutí na príspevky zo sociálnych médií, z reklám, blogov, vlogov, podcastov, či z backlinkov (spätných linkov) z iných stránok.

Čo je to Infografika?
Infografika je vizuálne zobrazenie informácií, znalostí a iných údajov. Pomáha zlepšovať poznávanie komplexných informácií. Je dokázané, že používanie grafiky zvyšuje schopnosť vidieť trendy, či vzorce. Je skvelým nástrojom, ktorý pomôže Vášmu publiku lepšie pochopiť zložité, no potrebné koncepty. Infografika je jedným zo základných pilierov vytvárania obsahu pre sociálne média, dobre sa zdieľa a zvyšuje expozíciu Vašej značky.

Ako funguje obsahový marketing?
Konkrétny postup publikácie textov, grafiky, audia a videa s cieľom informovať, pritiahnuť a zaujať cieľové publikum. Vysokokvalitný materiál ponúkaný zákazníkom v obsahovom marketingu by mal byť nápomocný a užitočný, na rozdiel od priameho ponúkania Vašich služieb, či produktu. Takáto komunikácia s Vašimi zákazníkmi a cieleným publikom zvyšuje uznanie a dôveru, ktorú majú voči Vašej značke. Dobre vypracovaný obsah môže taktiež zlepšiť Vaše SEO – poradie stránky dosiahnuté vo vyhľadávačoch.

Skúste si aj Vy, aký je to pocit pozrieť sa do spätného zrkadla a vidieť tam Vašu konkurenciu.